İlişkilerde monotonluk ve çözümler

monoton-iliski

İlişkilerde monotonluk kaçınılmazdır. Genelde bir süre sonra her şey rutine bağlar. Herkes bunu zamanla yaşar. Filmlerde ya da dizilerdeki gibi değildir hayat. Peki bu monotonluktan nasıl kurtuluruz?

Basit: monotonluğu severek 🙂

Şaka şaka. Hemen kızmayın. Ama bence monoton bir ilişki yaşamak bir kusur değildir. Bence standart bir yaşam arada yeniliklerle de yaşanabilir. Yani sürekli bir yenilik sürekli değişim gerekli değildir. Bu benim fikrim tabi ki. Ama biliyorsunuz ki sevgili dostlarım, kadınlar rutini sevmez. Hiçbir konuda hem de. Bu yüzden rutin bir yaşam tarzınız varsa uzun ilişkileriniz olmaz. Rutinden çıkmanız lazım. Bunu yeni hobiler, zamana yayılan farklı deneyimler kazanmakla çözebilirsiniz. Mesela her ay farklı yerleri görmek gibi.

Diyelim ki playstation oynamayı seviyorsunuz. Ama birlikte olduğunuz kadın sevmiyor. O zaman onunla beraber yapacağınız aktiviteler keşfedin. Oyun zamanınızı erkekler gününe saklayın :). Beraber spor yapabilirsiniz. Tenis gibi mesela. Ortak keyif aldığınız aktiviteleri bir yere yazın. Bunları aylık programlayın ama ay içerisindeki günleri sıralı değiştirin. Yani rutine bağlamayın.

Yol verin gitsin 🙂

Tabi Can amcanızın her zaman dediği gibi, sizi seven her şeyinizle sevmeli. Bu yüzden yol verin gitsin. Dünyaya kadınları memnun etmek için gelmedik sonuçta 🙂 Zaten hep derim olmalı mı ? olmamalı mı ? Yoksa hiç değişmemeli mi ? Ben değişmez sem duramam ki, sadece bir şarkı. Değişir insan zaten istese de istemese de. Monoton lafını duyduğunuz kadına el sallayın yolunuza devam edin. Bunu da rutin haline getirin derim 🙂

Leave A Comment